Sıkça Sorulan Sorular

 1. Ana Sayfa
 2. Sıkça Sorulan Sorular
 • Türkiye’de faaliyet gösteren online hizmet platformudur. Kaliteli ve güvenilir hizmet verenleri, hizmet almak isteyenlerle buluşturmaktadır. Bilgisayar veya akıllı telefondan , hemen hemen her alanda kaliteli ve en uygun fiyata hizmet veren profesyonelleri en kolay şekilde bulmanızı sağlıyor. Android / IOS mobil uygulamarı ya da hizmetverilir.com üzerinden kolayca talep formunu doldurabilir, ücretsiz teklif almaya başlayabilirsiniz. Android ve IOS uygulamamız çok yakında hizmetinizde...

 • Hizmetverilir.com nakliye ve taşıma, montaj,temizlik,tamir bakım,bakıcı,dijitalişler ve diğer daha birçok kategoride binlerce hizmet veren ile çalışmaktadır. Almak istediğiniz hizmete ait talebinizi, hizmetverilir.com internet sitesi veya mobil uygulamaları üzerinde yer alan arama kutucuğu bölümüne yazmaya başladığınızda karşınıza öneriler çıkmaktadır. Talebinizi sizin için en uygun olan kategoriyi seçerek oluşturabilirsiniz.

 • hizmetverilir.com daki hizmet talep formunu ve gerekli bilgileri doldurmalısınız. İlk talebinizi oluştururken email adresi ve telefonunuzu girdiğinizde üyelik bilgilerinizi de oluşturmuş oluyorsunuz. Böylece, sisteme tekrar giriş yaptığınızda talebinizle ilgili size gelen teklifleri görüntüleyebiliyorsunuz, sonraki taleplerinizi oluştururken aynı üyelik bilgilerinizi kullanabiliyorsunuz.

 • Destek hattımızın çalışma saatleri haftanın 7 günü sabah 08:30 - 12:00 ve 13:00-17:30 arasındadır. destek@hizmetverilir.com üzerinden ise bizlere her zaman ulaşabilirsiniz,.destek@hizmetverilir.com adresine gönderilen e-postalara 24 saat içinde geri dönüş yapılmaktadır.

 • hizmetverilir.com hizmet alan ve hizmet verenleri buluşturan ortak bir platform olduğu için fiyatları biz değil hizmet verenlerimiz belirtiyor. Bundan dolayı telefonda size bir fiyat veremiyoruz. Talep formu oluşturarak hizmet verenlerden ücretsiz teklif alabiliyorsunuz. Sistem işleyişi gereği teklif toplamadan hizmet verenlerin telefon numaralarını ve bilgilerini paylaşamıyoruz.

 • Genellikle birkaç saat ila en geç 2 gün içinde hizmet verenler iş talebini görüntüleyebilirler. Bu süre içinde en uygun teklifler sizlere bildiriliyor. Sizlere gelen teklifleri hizmetverilir.com bilgisayar ve mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsiniz. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da size iletilmektedir. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve sizin için en uygun olan teklifi seçebilirsiniz.

 • Platformumuzdaki üyeler hizmetverilir.com un çalışanları değildir.

 • hizmetverilir.com platformumuza kayıtlı üye hizmet veren listemiz ve firma rehberimiz var.

 • hizmetverilir.com, size birden fazla hizmet verenden teklif almanızı sağlıyor. Teklif rekabeti sayesinde daha çok seçenek ve uygun fiyat elde edebiliyorsunuz. Ayrıca ücretsiz olarak müşteri yorumlarını gözden geçiriyor ve en iyi hizmet vereni doğru seçebiliyorsunuz.